مجتمع پتاس خور

اولین تولید کننده پتاس در ایران

واحد خدمات فنی و امور زیربنایی

واحد خدمات فنی و امور زیربنایی مجتمع پتاس شامل قسمت های ذیل می باشد:

1-مکانیک کارخانه:

بخشی از وظایف این قسمت سرویس،نگهداری و تعمیرات کلیه تجهیزات مکانیکی کارخانه پتاس(پمپ ها، مبدل حرارتی، تیکنرها، کاموایرها ،سانتریفیوژ، فن ها، چین ها و ...) ،طراحی و بومی سازی تجهیزات(مهندسی معکوس به عنوان مثال ساخت سرند و آسیاب) می باشد.


2-تعمیرات ماشین آلات:

امور مربوط به تعمیر، سرویس و نگهداری کلیه ماشین آلات سنگین، صنعتی و سبک را به عهده دارد.

3-تراشکاری:

خدمات مربوط به تراش، برشکاری، فرزکاری، جوشکاری و پرس قطعات و تجهیزات سایت را به عهده دارد.

4-تعمیرات ایستگاه پمپاژ:

از وظایف این قسمت می توان به تعمیر،سرویس و نگهداری کلیه پمپ های انتقال شورابه ایستگاه های پمپاژ(پمپ های عمودی و سانتریفیوژی) اشاره کرد.

5-جوشکاری:

برشکاری، سنگ زنی و جوشکاری قطعات، تجهیزات و ماشین آلات و ساخت سازه های فلزی، درب و پنجره و... از وظایف این قسمت می باشد.

6-امور زیربنایی:

انجام کلیه امورات ابنیه(ساخت وساز ساختمان اپرون و HSE) و عملیات های عمرانی سایت پتاس (از جمله ساخت و تجهیز دهکده نمکی واحد پتاس)را به عهده دارد.

7-تاسیسات:

خدمات این بخش سرویس،نگهداری و انجام تعمیرات کلیه تاسیسات سایت و خط لوله تامین آب لب شور از مزارع و مکان های مربوطه می باشد.

8-خدمات فضای سبز:

مسئولیت های این قسمت نگهداری و توسعه فضای سبز سایت و مزارع مربوطه (تشتاب، بهشتی، کمال آباد، چاه فیروزی، چاه شماره 2 و 3  و 4) می باشد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
اولین تولید کننده پتاس در ایران و یکی از بزرگترین تولید کنندگان پتاس در خاورمیانه می باشد. این مجتمع با وسعت معدنی دو هزار کیلومترمربع در استان اصفهان - شهر خور واقع شده است. این مجتمع با هدف تولید سالانه پنجاه هزار تن کلرید پتاسیم بعنوان کود شیمیایی و سیصد هزار تن کلرید سدیم جهت مصارف پتروشیمی، خوراکی و داروئی و سی هزار تن هیدروکسید منیزیم افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
آدرس تلگرام : https://telegram.me/iranpotash
IranPotash@
دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان