مجتمع پتاس خور

اولین تولید کننده پتاس در ایران

کارخانه تولید پتاس

کارخانه

کارخانه تولید پتاس، واقع در غربی ترین نقطه مجتمع پتاس خور و در فاصله 25 کیلومتری محور خور – طبس، در بهار سال 1394 با تولید روزانه 35 تن محصول پتاس مورد بهره برداری قرار گرفت.

با تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگران داخلی، نه تنها ظرفیت روزانه تولید به 115 تن افزایش یافت بلکه راندمان تولید و مصرف مواد اولیه به بهترین شکل ممکن بهینه  شده و در قیاس با مهندسی پایه کارخانه تولید پتاس، شرایط از این حالت نیز فراتر رفته و آمادگی تولید تا 145 تن در روز نیز پیش بینی می شود .

 

ارتقا عیار محصول پتاس به بهترین وجه (%5/96<) و تاکید در بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین مصرف مواد اولیه ، جز اهداف کارخانه در سال 1396 بوده و برنامه ریزی جهت نگهداری اصولی تجهیزات و تاسیسات فراوری در اولویت کاری قرار گرفته است و با تلاش و پشتکار مجموعه کارخانه تمامی اهداف به بهترین شکل ممکن محقق شده است .

توانایی پرسنل کارخانه در امر تعمیرات ادوات کارخانه و مهندسی معکوس برخی قطعات یدکی ، راه را جهت تولید مستمر هموار ساخته است.

 

 قابلیت در بسته بندی و تحویل محصول با هر نوع عیار و خاصیت مورد درخواست مشتری از دیگر اهداف مجتمع پتاس در سال 1396 بوده و محصولات جانبی چون پتاس دارویی و نمک رژیمی نیز با موفقیت به تولید صنعتی رسیده است .

کارخانه پتاس با اتکا به خداوند بزرگ و پشتکار کلیه تیمهای کارشناسی، فرایندی و فنی ، در تلاش است با حفظ شرایط مطلوب ، بیش از پیش با تولید محصولات با کیفیت ، نیاز کشور را در این خصوص تا حد قابل توجهی تامین سازد .

 کارخانه 2

 

 

 

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
اولین تولید کننده پتاس در ایران و یکی از بزرگترین تولید کنندگان پتاس در خاورمیانه می باشد. این مجتمع با وسعت معدنی دو هزار کیلومترمربع در استان اصفهان - شهر خور واقع شده است. این مجتمع با هدف تولید سالانه پنجاه هزار تن کلرید پتاسیم بعنوان کود شیمیایی و سیصد هزار تن کلرید سدیم جهت مصارف پتروشیمی، خوراکی و داروئی و سی هزار تن هیدروکسید منیزیم افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
آدرس تلگرام : https://telegram.me/iranpotash
IranPotash@
دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان